O nás

Vzdelanie je najsilnejšia  zbraň. Dokážeš s ňou zmeniť celý svet!
„Najväčším bohatstvo je vzdelanie.“
Robert Kiyosaki.


A teraz môžeš byť bohatý aj ty!

V MiraNove veríme, že vzdelávanie je základným krokom k úspešnému a šťastnému životu. Každý jazyk je jedinečný, dôležitý  a otvára dvere novým možnostiam. Jazyky sú kľúčmi k slobode.

A práve preto vznikla v roku 2010 naša jazyková škola MiraNova s cieľom poskytovať možnosti formou výučby jazykov a spájať tak ľudí, ktorí chcú napredovať. My im pomáhame motivovať sa a dosahovať úspechy.

Naša jazyková škola ponúka široké spektrum kurzov úplne pre každého. Vybrať si môžete niektorí zo svetových, východných alebo aj exotických jazykov:  angličtina, arabčina, ruština, taliančina, francúzština, španielčina, portugalčina, poľština, chorvátčina a slovenčina.7 dôvodov prečo sa učiť cudzí jazyk práve v MiraNove

 1. Máme vzdelaných a starostlivých lektorov, ktorí radi učia
 2. Veľa sa naučíte priamo u nás v škole, pretože takmer vždy na začiatku
  hodiny opakujeme predošlé učivo.
 3. Pravidelne kontrolujeme progres všetkých našich študentov.
 4. Máme individuálny prístup a vždy pre vas nájdeme riešenie.
 5. Sme časovo flexibilní.
 6. Budete sa u nás cítiť ako doma.
 7. Hodiny sú záživné a okrem toho, že sa veľa naučíte sa budete aj baviť.

Jazyková škola MiraNova ponúka výučbu cudzích jazykov interaktívnou formou s individuálnym prístupom ku každému študentovi. V príjemných priestoroch s domácou atmosférou pre vás pripravíme vzdelávací program podľa vašiich individuálnych potrieb.

Naším cieľom je naučiť študenta čo najviac na hodinách, preto je súčasťou našich metód aj dôraz na opakovanie, hry so slovnou zásobou, rôzne pamäťové hry, klasické päťminútovky a mnoho iných aktivít. Kladieme veľký dôraz na konverzácie, a preto po istom čase prebiehajú hodiny v cudzom jazyku.

Pre zahraničných študentov, ktorí nekomunikujú v slovenčine ponúkame aj výučbu cudzích jazykov v angličtine.

Metodika

„Pamätaj si,  že úspech je odmena za drinu.“
Sofokles


Veríme, že jazyk sa dokáže naučiť úplne každý.  Naše heslo znie: „Pracuj na sebe a dosiahneš úspech!“  My vám v tom pomôžeme ale výsledok je hlavne vo vašich rukách.

S nami to dokážeš.
You can. With us!

Naše metódy a ciele

 • Naučiť študentov  hovoriť plynule a bez zábran, sebavedomo a  s radosťou – hodiny sú pútavé a dynamické. Menšie skupiny zaručia, že sa každý dostane k slovu.
 • Pomôcť študentom s osvojovaním si základných gramatických štruktúr – neustále precvičovanie, opakovanie, rozprávanie, čítanie, konverzácie a omnoho viac.
 • Vybudovať bohatú slovnú zásobu, o ktorú sa môžeš vždy oprieť – písomky a opakovanie na hodinách, slovné hry.
 • Rozšíriť slovnú zásobu našich študentov o  slová a frázy z každodenného života prostredníctvom small talk – krátke rozhovory o každodenných veciach, dianí vo svete alebo víkende.
 • Zlepšovať pamäť a schopnosť učiť sa – pamäťové hry, jazykové hry, počúvanie.
 • Veriť si pri komunikácii a využívať  všetko, čo sa študenti  naučia na hodinách – hodiny sú v danom jazyku, študent rozpráva čo najviac  v jazyku, ktorý študuje.
 • Ľahšie zvládať bežnú konverzáciu s cudzincami – na hodinách simulujeme cudzojazyčné prostredie.
 • Zbavovať sa jazykovej bariéry a zvykať si na cudzí jazyk – doplnkové úlohy, projekty, eseje, filmy, videá, správy.

„Čo robíme s radosťou nás neunaví.“
čínske príslovie


Chceme, aby bolo pre vás učenie potešením a výzvou. Chceme, aby ste sa u nás cítili ako doma a mohli sa počas kurzu  osviežiť voňavým čajom alebo horúcou kávou, ktorú si môžete pripraviť v našej spoločnej kuchynke prípadne sa nechať obslúžiť. U nás sa vždy nájde aj malá slaná alebo sladká pochúťka pre prípad, že k nám doletíte priamo z práce. Vytvárame komfort pre vaše učenie!

A rovnako sme sa snažili zariadiť aj naše triedy – naše priestory sú milé, farebné, príjemné a motivačné. S nami zvládneš všetko!