Info o kurzoch

INFORMÁCIE O KURZOCH, TYPY KURZOV, RÝCHLA ORIENTÁCIA

Ako často a kedy otvárame kurzy

Kurzy otvárame približne každé tri mesiace – september, január, apríl, jún. Podľa záujmu sa kurzy otvárajú aj v priebehu trimestra. Termíny a časy sú orientačné, niekedy sa prispôsobia skupine, preto je dobré sa informovať osobne, mailom alebo telefonicky.
Minimálny počet študentov potrebný na otvorenie kurzu je tri. Maximálny počet študentov v skupine je osem. Všetky kurzy otvárame podľa záujmu.

Platba za kurz

 • Kurzovné sa uhrádza vopred.
 • Po dohode je možné uhradiť kurz vo forme splátok.
 • Daná informácia je tiež uvedená pri jednotlivých kurzoch.
 • Kurz môžete uhradiť v hotovosti alebo prevodom na účet.

Typy kurzov

Organizujeme kurzy pre všetkých – dospelých aj deti. Individuálne, skupiny, miniskupiny.
V každom jazyku vieme pripraviť nasledovné typy jazykových kurzov.
Kurzy si môžete skombinovať podľa svojej potreby.
Pre rýchlu orientáciu sme pre vás pripravili stručný popis.

Viac na info@miranova.eu alebo uvedenom telefonickom kontakte.

Štandardný kurz – SLOWLY BUT SURELY!

 • dvakrát týždenne 60, 90 alebo 120 minút. Klasický kurz počas ktorého sa systematicky preberá kurzová kniha podľa výberu – všeobecné alebo biznis zameranie. Trvá tri mesiace.

 Udržiavací kurz – USE IT OR LOSE IT!

 • jedenkrát týždenne 60, 90 minút alebo 120 minút. Tento kurz je určený pre tých, ktorí už niečo vedia a nechcú prísť o svoje drahocenné vedomosti. Väčšinou zamerané na konverzácie, precvičovanie gramatiky a slovnej zásoby podľa potreby.

 Konverzácie – HAVE YOUR SAY

 • jeden, alebo dvakrát týždenne 60, 90 alebo 120 minút. Kurz  zameraný na rozprávanie, témy sa vyberajú podľa záujmu.

Špecializované kurzy – GET SPECIALISED

 • kurzy zamerané na špeciálnu slovnú zásobu, či gramatické javy. Podľa ponuky a poziadavky.

Rýchlo kurzy – FAST AND FURIOUS

 • kurz určený pre tých, ktorí sa potrebujú rýchlo naučiť jazyk. Veľký objem hodín a informácií za krátku dobu. Vieme zrealizovať cez týždeň, alebobcez víkend. Tento jazykový kurz nie je v cenníku. Ponuka aktuálnych rýchlo kurzov na webe. Napíšte nám vašu požiadavku na info@miranova.eu a my vám pripravíme ponuku priamo šitú na mieru. ( jednotlivec aj skupina)

Skills kurzy“ – IMPROVE

 • kurzy zamerané na jednotlivé „skills“ alebo jazykové zručnosti ako čítanie, písanie, počúvanie, gramatika. Ak máte pocit, že práve vám chýba jedna zo zručností, vieme vám poradiť, pomôcť a vylepšiť.

Kurzy formou hry – LEARN AND PLAY

 • všeobecná aj biznis. Naučíte sa slovnú zásobu a môžete sa prísť k nám hrať a zároveň učiť. Tento typ kurzu je spojený s e-learningom. Študent dostane slovnú zásobu a cvičenia. Potom sa hrá stolová hra v danom jazyku.

Doplnkové kurzy – GET TO KNOW THE COUNTRY OF YOUR LANGUAGE

 • k našim kurzom ponúkame aj kurz reálií týkajúcich sa jazyka, ktorý sa práve u nás učíte vo forme pohodlných video hodín, alebo diskusných večerov. Chceme, aby ste hovorili v cudzom jazyku, aby ste žili v cudzom jazyku, aby ste premýšľali v jazyku, ktorý sa práve u nás učíte.

You can! With us.
S nami to dokážete!