Daruj jazykový kurz

Chcete obdarovať svojich blízkych originálnym darčekom? Dajte im šancu na zdokonalenie v ich obľúbenom jazyku s našimi kurzami! Rozvíjajte jazykové schopnosti svojich známych a darujte niečo užitočné a trvalé. Motivujte svojich blízkych a darujte budúcnosť.

Kurzy anglického jazyka.

Darujte kurz angličtiny a získajte zľavu 10 %. Rozširujte svoje hranice s našimi kurzami angličtiny – pre deti aj dospelých! Skupinové alebo individuálne lekcie, online alebo osobne. Ak sa skupinový kurz neotvorí, dostanete intenzívny individuálny kurz za zvýhodnenú cenu. Vyplňte nezáväznú prihlášku a napíšte nám vaše preferencie do poznámky. Vstúpte do sveta jazykových možností s nami!

Kurzy talianskeho jazyka.

Objavte kúzlo taliančiny s našimi kurzami – pre deti aj dospelých! Skupinové aj individuálne kurzy talianskeho jazyka. A ak sa skupinový kurz neotvorí, čaká vás intenzívny individuálny kurz taliančiny za zvýhodnenú cenu. Vyplňte prihlášku a napíšte nám do poznámky vaše preferencie. S našimi lektormi priamo z Talianska sa ponoríte do talianskej atmosféry už pri výučbe.

Kurzy arabského jazyka.

Vstúpte do fascinujúceho sveta arabčiny s našimi kurzami – pre deti aj dospelých! Máme pre vás skupinové aj individuálne kurzy, online alebo osobne. V prípade, že sa skupinový kurz neotvorí, dostanete intenzívny individuálny kurz. Stačí vyplniť prihlášku a do poznámky napísať vaše preferencie. S našimi lektormi priamo z arabských krajín zažijete autentickú atmosféru výučby.”

Kurzy ruského jazyka.

Otvorte dvere do sveta ruštiny s našimi kurzami – pre všetky vekové kategórie! Ponúkame skupinové aj individuálne hodiny, online alebo osobne. Ak by sa náhodou skupinový kurz neotvoril, dostanete intenzívny individuálny kurz. Stačí vyplniť prihlášku a napísať do poznámky vaše osobné preferencie. S našimi lektormi, ktorí pochádzajú priamo z Ruska, spoznáte jazyk a kultúru z autentického pohľadu.

Kurzy tureckého jazyka.

Odkryte krásu turečtiny s našimi kurzmi – pre deti aj dospelých! Ponúkame skupinové aj individuálne lekcie, online alebo osobne. V prípade, že by sa skupinový kurz neotvoril, čaká na vás intenzívny individuálny kurz. Stačí vyplniť prihlášku a do poznámky napísať vaše osobné preference. S našimi lektormi priamo z Turecka spoznáte jazyk a kultúru autenticky a osobne.